Przedszkole SKRZAT w Jerzmanowicach

Nasze przedszkole urządzone jest w jednorodzinnym domu, w całości zaadaptowanym pod potrzeby przedszkola. Oprócz przestrzeni do nauki i zabawy mamy swoją kuchnię i jadalnię oraz przestronny ogród z placem zabaw. Rodzice i opiekunowie mają wygodne miejsca parkingowe, gdzie dzieci bezpiecznie i spokojnie mogą wyjść lub wsiąść do samochodu.

Wanda Koruba
Niepubliczne Przedszkole „SKRZAT”
ul. Centralna 52
32-048 Jerzmanowice
NIP 6771244163, REGON 122832298

Rekrutacja do przedszkola

Rodziców zainteresowanych ofertą naszego przedszkola zapraszamy do kontaktu. Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 trwa do 31.03.2020. Wnioski należy składać osobiście w przedszkolu. Prosimy wcześniej o kontakt z Panią Wandą Korubą, tel. 508 918 181.

Wzór wniosku znajdziecie Państwo tu: link

Uwaga: Pierwszeństwo w rekrutacji mają dzieci uczęszczające do przedszkola oraz ich rodzeństwo. W przypadku braku miejsc utworzymy listę rezerwową i będziemy Państwa informować jeśli ktoś zmieni plany i zrezygnuje z naszej oferty.

Opłaty i nr konta

Informacje o aktualnych opłatach przedstawiane są Rodzicom zainteresowanym ofertą przedszkola. Proponujemy jedną stawkę za pobyt Dziecka w przedszkolu, bez względu na godziny przyjścia i wyjścia. Tylko za zgłoszone wcześniej nieobecności nie pobieramy opłaty za wyżywienie.

Wszystkie zajęcia oraz wydarzenia specjalne odbywające się w przedszkolu nie są dodatkowo płatne. Wyjątek stanowią zajęcia zainicjowane przez Rodziców, na potrzeby których przedszkole udostępnia tylko przestrzeń.

19858900060150045126250001

Nr konta bankowego

3 grupy wiekowe

W naszym przedszkolu pracujemy i uczymy się w 3 grupach wiekowych. Posiłki spożywamy również w grupach. Zabawy prowadzone są wspólnie, w czasie wolnym Dzieci mogą bawić się razem albo w grupach w kilku salach albo w ogrodzie.

3Jagódki – grupa 3-latków
4Muchomorki – 4-latków
5Biedronki – grupa 5 i 6-latków

Uczymy się i bawimy

W naszym przedszkolu dbamy o rozwój Dzieci zarówno intelektualny jak i emocjonalny. Nasi nauczyciele dobierają metody i narzędzia do potrzeb i poziomu swoich grup i indywidualnie każdego Dziecka.

Dla zapewnienia komfortu Dzieci każdy dzień ma swój rytm i konkretny plan.

• Wspólna zabawa w sali.
  • Śniadanie
  • Zabawa i nauka w grupach
  • Obiad
  • Leżakowanie lub cicha zabawa w grupach
  • Podwieczorek
  • Wspólna zabawa w sali albo w ogrodzie.