OGŁOSZENIE PILNE!

image_pdfimage_print

Rodzice

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. dotyczącym szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek, Przedszkole „Skrzat” będzie nieczynne od dnia 25 marca do 10 kwietnia 2020 r.

Zajęcia realizujące podstawę programową wychowania przedszkolnego, będą prowadzone przez nauczycieli z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Specjalnie dla dzieci została utworzona poczta mailowa: rodziceSkrzata@interia.pl służąca komunikacji rodzic – nauczyciel. Codziennie ok. godz. 9:00 będą do Państwa przesyłane propozycje zabaw i zadań do realizacji. Nauczyciele będą dostępni poprzez e-pocztę codziennie do godz. 14:00.

Chętnych rodziców prosimy o przesyłanie wykonanych zadań, zdjęć prac plastycznych itp. na e-pocztę. Najciekawsze z nich znajdą się na stronie przedszkola, aby motywować inne dzieci do działania.

Prosimy również o odebranie książek i kart pracy z przedszkola w dniu 25.03 (środa) pomiędzy godz. 15:00 a 16:00 oraz 26.03 (czwartek) pomiędzy godz. 9:00 a 10:00.